Strategie online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Bombs and Zombies

Bombs and Zombies je postřehová strategie, ve které je pro vás připraveno celkem čtyřiadvacet levelů. V každém kole bude vaším úkolem klikat na dvojice stejných ikon se zbraněmi uvnitř hracího pole tak, abyste zlikvidovaly zombíky, kteří útočí na obyvatele vesnice. Z...

Postřehové hry  |  Strategie  |  Superpostřehovky  |  Obrana pevnosti  |  Zombie hry

N/A
252x

Tank Shootout je stretegie, ve které je pro vás připraveno celkem dvanáct levelů. V každém kole budete vystřelovat z tanku rakety na hrací plochu tak, abyste zlikvidovaly všechny bunkry, ve kterých se ukrývají nebezpeční teroristé. V každém kole máte omezen...

N/A
554x

Attack of the Aracnids je 3D strategie, ve které na vás čekají celkem tři levely. V každém kole bude vaším úkolem stavět ve sklepě vašeho domu obranné věže tak, abyste zlikvidovaly všechny jedovaté pavouky.

70%
514x

Treasure Miner je postřehová hra, ve které na vás čeká celkem třicet různě složitých levelů. V každém kole spouštějte v roli horníka hák do nitra dolu a snažte se s z něj vytáhnout co nejvíce valounů zlata. Za získané peníze si nakupujte silnější háky a dal...

53%
1 207x

Imperial Battle Tactics je vynikající tahová strategie, ve které si na začátku hry vyberete klan bojovníků, se kterými se pak budete v každém kole snažit zabít všechny nepřátele. Za získané peníze si nakupujte nové bojovníky do vašeho klanu.

80%
763x

Kitten Raiders je skvělá strategie, ve které bude vaším úkolem bránit váš hrad před útoky ozbrojených koček. Umísťujte na hrací plochu dostupné zbraně, pasti a další nástrahy z karet v horní části obrazovky a nedovolte kočičím zlodějům vykrást váš hrad.

90%
665x

The Green Kingdom je parádní strategie, ve které je pro vás připraveno celkem patnáct levelů. V každém kole bude vaším úkolem pomoci královi ubránit jeho hrad a dobýt hrad jeho nepřítele. Stavte na travnatá místa různé budovy a vysílejte vojáky do boje tak,...

87%
14 379x

 1  2 3 4 5 6 ..

Strategie online - Redakce doporučuje

Jacksmith - staňte se kovářem a vyrábějte pro vojáky kvalitní zbraně, díky kterým zvítězí ve válce. (6.3MB)

Kategorie her: Strategie, Virtuální zaměstnání
Jacksmith
Jacksmith
1 516 980x
Bloons TD 5 - braňte vaši pevnost před nafukovacími balónky. (10.6MB)

Kategorie her: Strategie, Obrana pevnosti
Bloons TD 5
Bloons TD 5
226 204x
Mafia Battle - přijměte identitu mafiána, staňte se vůdčí osobností organizovaného zločinu a ovládněte ve hře Mafia Battle celé podsvětí!

Kategorie her: Strategie, Ovládnutí světa
Mafia Battle
Mafia Battle
70 088x
Operace kolena - proveďte mladému klučinovi operaci poraněného kolena. (4.8MB)

Kategorie her: Strategie, Virtuální zaměstnání, Lékař
Operace kolena
Operace kolena
496 491x

doporučujeme

Goodgame Empire - aktuální herní událost: Goodgame Empire - Trnový král. Zahrajte si nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Multiplayer hry, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
8 562 070x
Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se ve hře Goodgame Big Farm vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Multiplayer hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
7 626 248x
World of Tanks (WoT) - zahrajte si v prostředí druhé světové války nejpoluprárnější týmovou online hru poslední doby! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: 3D hry, Střílečky, Multiplayer hry, 3D střílečky, Tanky, Multiplayer střílečky
World of Tanks
World of Tanks
721 844x
Drakensang Online - staňte se v této bojové strategii s propracovanou grafikou jedním z nejobávanějších hrdinů a rozdejte si to se skutečnými soupeři!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Multiplayer hry, Ovládnutí světa, Bojové hry o přežití
Drakensang Online
Drakensang Online
64 447x
2 923
To se mi líbí
136 tis.
Superhry.cz se líbí: