Tahové strategie - strategie

 

Superhry.cz » »

Crystal Story

Crystal Story je povedená RPG strategie, ve které budete ovládat čtveřici udatných bojovníků (Tristam, Kaeli, Phoebe a Reuben) v boji proti nejrůznějším monstrům. Při každém boji s nepřáteli určujte, jakým způsobem a jakými zbraněmi mají vaši bojovníci útočit.

Strategie  |  Tahové strategie

63%
1 759x

Rencounter je báječná 3D tahová strategie, ve které budete v roli udatného bojovníka postupovat krajinou a bojovat s nepřáteli. Procházejte herním územím a při setkání s nepřáteli si vyberte zbraň a také způsob útoku.

79%
4 986x

Continuum Commandos je parádní 3D tahová strategie, ve které budete udělovat pokyny a rozkazy vaší skupině třech elitních vojáků. V každém kole je vaším úkolem projít celou hrací plochu a zlikvidovat všechny nepřátelské vojáky, kteří se na ni nachází.

68%
4 234x

V parádní strategii Control Craft 3 bude vaším úkolem vysílat z vašich malých základen vojáky tak, abyste obsadily všechny základny nepřátel, které se nacházejí na hrací ploše. Podaří se vám projít všech 24 levelů?

64%
2 841x

Close Combat je vynikající strategie ve stylu legendárních Worms. Ovládejte váš tříčlenný tým a snažte se zlikvidovat trojici nepřátel na hrací ploše. Udílejte vojákům pokyny a používejte různé typy zbraní.

69%
5 149x

Renegades je parádní tahová strategie, ve které budete ovládat skupinu vojáků, kterým budete udělovat rozkazy. V každém kole musíte splnit zadaný úkol od vašeho velitele. Klikněte na vojáka a poté vyberte akci, kterou má provést. Každý voják má v každém tah...

86%
35 569x

Royal Warfare je vynikající strategie, ve které budete ovládat skupinu bojovníků, jejichž úkolem je ochránit jednotlivá místa v království před zombíky. V každé bitvě udělujte vašim bojovníkům příkazy tak, aby zabily všechny zombíky na hrací ploše. Po každé...

89%
27 511x

 1  2 3 4 5 6 ..

Nejlepší online hry - Tahové strategie

1066 – zúčastněte se v této skvělé strategii dění, které bezprostředně předcházelo legendární bitvě u Hastingsu. (12.3MB)

Kategorie her: Strategie, Tahové strategie
1066
1066
740 831x
Champions of Chaos – staňte se superhrdinou a svádějte v aréně souboje na život a na smrt. (10.7MB)

Kategorie her: Strategie, Tahové strategie
Champions of Chaos
Champions of Chaos
249 839x
Steam Birds Survival – uhajte nebe nad Londýnem před nálety nepřátelských stíhaček. (7.9MB)

Kategorie her: Strategie, Tahové strategie
Steam Birds Survival
Steam Birds Survival
171 679x
Spectromancer Gamers Pack - staňte se na několik desítek hodin hrdinou ve fantasy světě! (9.7MB)

Kategorie her: Strategie, Tahové strategie
Spectromancer Gamers Pack
Spectromancer Gamers Pack
190 644x
Super Mechs - přijměte roli bojového robota a v mechanické aréně zlikvidujte co nejvíce kyborgů, androidů a replikantů v soubojích jeden na jednoho!

Kategorie her: Bojové hry, Strategie, Jeden na jednoho, Tahové strategie
Super Mechs
Super Mechs
593 563x
2 368
To se mi líbí
139 tis.
Superhry.cz se líbí: