Skákačky online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Jacko in Hell

V dobrodružné skákačce Jacko in Hell přijměte identitu kostlivce jménem Jacko s dýní na hlavě a vydejte se s ním na dobrodružnou cestu za duchem Halloweenu. Procházejte herním územím, vyhýbejte se nepřátelům a hledejte způsob, jak pokračovat dál v cestě.

Skákačky  |  Logické hry  |  Dobrodružné skákačky  |  Hledání správné cesty

N/A
2 406x

LolliPoop je vynikající dobrodružná skákačka s osmnácti různě složitými levely. Pohybujte se v roli hovínka po hrací ploše, sbírejte zlaté mince a hlavně sladkosti z nepřátel, které zlikvidujete tak, že na ně skočíte. V každém se snažte posbírat co nejvíce ...

87%
16 482x

Kiwi 64 je báječná 3D skákačka, ve které budete hrát za roztomilého ptáčka, který neumí létat, ale jeho snem je dostat se na vrchol hory, kde by se mohl vyhřívat na slunci. Na vrcholku hory se ale usadil ďábelský král meloun, kterého musíte zlikvidovat. Pro...

82%
6 637x

Mara je povedená logická skákačka se třiceti různě složitými levely. Ovládejte malého panáčka, se kterým musíte v každém kole sebrat všechny květy, které se nacházejí na hrací ploše. Pomocí myši můžete přesouvat různé objekty a tím vytvářet bezpečnou cestu ...

79%
2 037x

Minerics je vynikající logická skákačka určena pro jednoho nebo dva hráče u jednoho počítače. V každém kole bude vaším úkolem sebrat všechny barevné diamanty na hrací ploše, překonat různé překážky a dostat oba horníky ke dveřím do dalšího levelu.

78%
9 994x

V báječné skákačce Castellan se vžijte do role rytíře, který musí v roli kastelána rozsvítit všechny pochodně uvnitř hradu. V každém kole se snažte co nejrychleji zapálit všechny pochodně správnou barvou ohně, tím získáte potřebné klíče pro otevření dalších...

86%
20 452x

V parádní 3D skákačce Chocolate World se ocitnete v džungli, která je plná postav z čokoládového světa. Probíhejte džunglí, sbírejte čokoládové kapky, překonávejte překážky, vyhýbejte se nepřátelům a snažte se co nejrychleji doběhnout až do cíle.

83%
7 565x

 1  2 3 4 5 6 ..

Skákačky online - Redakce doporučuje

The Forest Temple 3 – proveďte pár tvořený vodní slečnou a ohnivým jinochem všemi nástrahami herního světa. (1.8MB)

Kategorie her: Skákačky, Logické skákačky
Oheň a voda 3
Oheň a voda 3
4 925 111x
Cactus McCoy – staňte se zvláštním tvorem, který je napůl člověk, napůl kaktus a vypořádejte se se všemi protivníky. (6.5MB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky
Cactus McCoy
Cactus McCoy
1 178 629x
Swift Turn 2 - přijměte identitu sympatického čtverce s velkýma očima, procházejte herním územím a sbírejte hvězdy. (5MB)

Kategorie her: Skákačky, Logické skákačky
Swift Turn 2
Swift Turn 2
811 335x
Gum Drop Hop 3 - přijměte identitu sympatického barevného tvora a pohybujte se herním světem. (3MB)

Kategorie her: Skákačky, Hry pro dva, Dobrodružné skákačky
Gum Drop Hop 3
Gum Drop Hop 3
479 691x

doporučujeme

Might and Magic Heroes Online - Superhry.cz všem s radostí přináší legendární herní sérii Heroes of Might and Magic v online verzi zdarma!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Ovládnutí světa, Dobývání pevnosti, Obrana pevnosti
Might and Magic Heroes Online
Might and Magic Heroes Online
263 410x
World of Tanks (WoT) - zahrajte si v prostředí druhé světové války nejpoluprárnější týmovou online hru poslední doby! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: 3D hry, Střílečky, Multiplayer hry, 3D střílečky, Tanky, Multiplayer střílečky
World of Tanks
World of Tanks
465 283x
Zahrajte si na serveru Superhry.cz nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
7 505 173x
Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Oddechové hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
6 266 518x
2 403
To se mi líbí
141 tis.
Superhry.cz se líbí: