Skákačky online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Plapla

Plapla je dobrodružná skákačka, která nabízí hned několik levelů ve čtyřech herních světech. V každém kole bude vaším úkolem skákat s malým panáčkem z planety na planetu tak, aby se vyhnul různým pastím a dostal se na označenou planetu.

Skákačky  |  Dobrodružné skákačky

N/A
821x

Hex Rush Ultra je povedená 3D postřehová skákačka, ve které musíte v každém kole s modrým panáčkem proběhnout celé herní území a dostat se k přesýpacím hodinám. Sbírejte žluté kuličky a vyhněte se všem záludným překážkám a nástrahám.

83%
3 723x

Robot Wants Ice Cream je skákačka, ve které bude v každém kole vaším úkolem pomoci malému robotovi a jeho čtyřnohému příteli posbírat co nejvíce zmrzliny. Procházejte herním územím,likvidujte nepřátele a sbírejte nové zbraně a užitečné power upy.

80%
1 716x

Last Legacy: First Chapter je druhým dílem vynikající dobrodružné skákačky, ve které musíte v roli udatného bojovníka s mečem zachránit svět před ďábelskými monstry. Procházejte jednotlivá herní území, sbírejte žluté triangly a likvidujte nepřátele.

85%
2 100x

Pajama Boy 3 je v pořadí již třetím pokračováním dobrodružné skákačky, které přináší nové dobrodružství a třicet zbrusu nových levelů. V každém kole bude vaším úkolem překonat v roli malého hrdiny v pyžamu všechny překážky, sebrat zlatý klíč a osvobodit čle...

76%
10 815x

Kill the Plumber je parádní skákačka, která nabízí tři herní světy, přičemž každý z nich obsahuje dvanáct levelů. Pokud během hry nasbíráte 100 hvězd, tak se vám navíc odemkne dvanáct bonusových levelů. V každém kole plňte různé úkoly, které spočívají v eli...

65%
2 390x

King of Thieves je dobrodružná skákačka, ve které na vás čeká celkem pětadvacet různě složitých levelů. V každém kole bude vaším úkolem překonat s malým zlodějem všechny překážky, nástrahy a dostat se s ním až k truhle s pokladem.

85%
9 138x

 1  2 3 4 5 6 ..

Skákačky online - Redakce doporučuje

Cactus McCoy 2 - procházejte mexickou krajinou a vypořádejte se s veškerými jejími nástrahami. (9.8MB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky
Cactus McCoy 2
Cactus McCoy 2
729 257x
Frizzle Fraz 4 - procházejte jednotlivé levely a zachraňujte malé chlupáče, kteří jsou uvězněni v ledových kostkách. (3.1MB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky
Frizzle Fraz 4
Frizzle Fraz 4
566 019x
Forest Temple - pomozte ohnivému chlapíkovi a vodní dívce vyzrát na všechny nástrahy herního světa. (1.8MB)

Kategorie her: Skákačky, Logické skákačky
Oheň a voda
Oheň a voda
931 990x
Papa Louie 3: When Sundaes Attack! - vydejte se na dobrodružnou cestu za záchranou Papa Louie a zákazníků jeho restaurace ze spárů zmrzlinových pohárů. (11.5MB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky, Papas hry
Papa Louie 3: When Sundaes Attack!
Papa Louie 3: When Sundaes Attack!
151 295x

doporučujeme

Drakensang Online - staňte se v této bojové strategii s propracovanou grafikou jedním z nejobávanějších hrdinů a rozdejte si to se skutečnými soupeři!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Multiplayer hry, Ovládnutí světa, Bojové hry o přežití
Drakensang Online
Drakensang Online
40 697x
Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se ve hře Goodgame Big Farm vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Multiplayer hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
7 430 319x
Goodgame Empire - aktuální herní událost: Goodgame Empire - Trnový král. Zahrajte si nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Multiplayer hry, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
8 398 312x
World of Tanks (WoT) - zahrajte si v prostředí druhé světové války nejpoluprárnější týmovou online hru poslední doby! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: 3D hry, Střílečky, Multiplayer hry, 3D střílečky, Tanky, Multiplayer střílečky
World of Tanks
World of Tanks
669 366x
2 887
To se mi líbí
136 tis.
Superhry.cz se líbí: