Skákačky online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Ninja Gravity Adventure

Ninja Gravity Adventure je povedená logická skákačka, ve které je pro vás připraveno celkem čtyřicet různě náročných levelů. V každém kole bude vaším úkolem vyhnout se s ninjou pomocí změny gravitace všem překážkám a dostat se ke zlaté minci.

Skákačky  |  Logické skákačky

92%
817x

Red Moon je vznikající bojová skákačka, ve které se budete v roli udatné bojovnice s mečem pohybovat po hrací ploše na červeném Měsíci a v každém kole bude vaším úkolem pozabíjet všechny nepřátele a dostat se k portálu, který vede do dalšího levelu.

84%
1 528x

King's Return je zajímavá dobrodružná skákačka, ve které je pro vás připraveno celkem šest náročných levelů. V každém kole překonejte s králem všechny nástrahy a pomozte mu dostat se zpět domů do jeho hradu.

82%
1 500x

Toxic Town je parádní dobrodružná skákačka, ve které je pro vás připraveno celkem třicet levelů rozdělených do třech herních lokalit. V každém kole ovládejte zmutovaného pracovníka jaderné elektrárny, sbírejte s ním toxické symboly, likvidujte nepřátele a d...

67%
2 038x

TMNT Shell Shock je vynikající bojová hra, jejíž hlavními hrdiny jsou populární Želvy Ninja. Pohybujte se po hrací ploše a pokuste se během časového limitu dvou minut zlikvidovat co nejvíce nepřátel. Za zabití Trhače získáte bonusové body. Pokud seberete ba...

83%
7 256x

Godric Jungle Runner je povedená 3D postřehová skákačka, ve které bude vaším úkolem pomoci skřítkovi jménem Godric uniknout před nebezpečím, které na něho čeká v džungli. Přeskakujte překážky, sbírejte květiny a snažte se utéct co nejdále.

N/A
533x

Power Jumper je povedená postřehová hra, ve které je pro vás připraveno celkem dvaatřicet různě složitých levelů. V každém kole bude vaším úkolem pomoci roztomilému papouškovi dostat se k jeho oblíbenému jídlu, kterým jsou melouny. Snažte se vždy sníst všec...

N/A
952x

 1  2 3 4 5 6 ..

Skákačky online - Redakce doporučuje

Frizzle Fraz – proskákejte všemi pětadvaceti koly, posbírejte veškeré klíče a vyhněte se nepřátelským čertům a rybám. (854.6KB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky
Frizzle Fraz
Frizzle Fraz
4 617 244x
Frizzle Fraz 4 - procházejte jednotlivé levely a zachraňujte malé chlupáče, kteří jsou uvězněni v ledových kostkách. (3.1MB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky
Frizzle Fraz 4
Frizzle Fraz 4
650 159x
Papa Louie 3: When Sundaes Attack! - vydejte se na dobrodružnou cestu za záchranou Papa Louie a zákazníků jeho restaurace ze spárů zmrzlinových pohárů. (11.5MB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky, Papas hry
Papa Louie 3: When Sundaes Attack!
Papa Louie 3: When Sundaes Attack!
307 422x
Crash Bandicoot - procházejte s liškou v modrých kalhotách různé levely a nejděte velký diamant. (1.4MB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky
Crash Bandicoot
Crash Bandicoot
78 167x

doporučujeme

Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se ve hře Goodgame Big Farm vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Multiplayer hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
8 453 481x
Drakensang Online - staňte se v této bojové strategii s propracovanou grafikou jedním z nejobávanějších hrdinů a rozdejte si to se skutečnými soupeři!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Multiplayer hry, Ovládnutí světa, Bojové hry o přežití
Drakensang Online
Drakensang Online
146 502x
Goodgame Empire - aktuální herní událost: Goodgame Empire - Trnový král. Zahrajte si nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Multiplayer hry, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
9 261 907x
Hero Zero - přijměte ve hře Hero Zero identitu skleslého outsidera a pokuste se z této herní postavičky vypracovat neodolatelného svůdníka nebo okouzlující ženu s přívlastkem femme fatale!

Kategorie her: Strategie, Oddechové hry, Srandičky, Simulace životních situací, Jeden na jednoho
Hero Zero
Hero Zero
160 511x
3 098
To se mi líbí
136 tis.
Superhry.cz se líbí: