Skákačky online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Mourn

V dobrodružné skákačce Mourn na vás čeká celkem čtyřiadvacet levelů, ve kterých musíte co nejrychleji s malým dobrodruhem překonat všechny překážky a dostat se ke dveřím do dalšího kola. Pro získání tří hvězd musíte každé kolo projít co nejrychleji.

Skákačky  |  Dobrodružné skákačky

73%
864x

Turn it Up je chytlavá 3D postřehová skákačka, ve které se budete v roli zeleného chlapíka pohybovat po otáčející se hrací ploše a vaším úkolem bude vyhýbat se červeným monstrům a sbírat body tím, že budete sbírat objekty s modrými šipkami dříve, než zčerve...

83%
861x

Ve 3D skákačce Animation Test budete ovládat prototyp parkourového robota, se kterým se budete pohybovat po hrací ploše a testovat jeho schopnosti při skákání a klouzání po zemi.

85%
12 360x

Ninjago Rush je vynikající skákačka, ve které bude vaším úkolem vytrénovat bojovníky jménem Jay, Lloyd, Kai, Cole a Zane tak, aby byli schopni zvítězit v turnaji a stát se tak opravdovými ninja bojovníky. Pokuste se s každým hrdinou získat tři zelené čepele...

86%
35 979x

Together Alone je logická skákačka, ve které budete ovládat bílého tvora, který se dokáže v případě potřeby rozdělit na dva menší tvory. V každém kole musíte sebrat bílý krystal a sním pak dojít k portálu, který vás přesune do dalšího kola.

79%
2 214x

Tale of Nostalgia je dobrodružná skákačka, ve které se mladá dívka během své každodenní cesty domů z ničeho nic ocitne v minulosti ve svých dětských letech na místech, kde vyrůstala. Procházejte herním územím, používejte vystřelovací lano pro překonávání př...

72%
2 667x

Hlavním hrdinou skákačky je krychlový chlapík jménem Nick, který se i přes pořádaný život dostal po jeho nečekané smrti do pekla, místo do zaslouženého nebe. Pomozte mu dostat se z pekla ven. V každém ze dvaatřiceti levelů, musíte před vypršením časového li...

55%
2 068x

 1  2 3 4 5 6 ..

Skákačky online - Redakce doporučuje

Arctic Ascent - vyskákejte se sněhulákem po plošinách co nejvýše. (856.1KB)

Kategorie her: Skákačky, Skákání do výšky
Arctic Ascent
Arctic Ascent
57 753x
Frizzle Fraz 4 - procházejte jednotlivé levely a zachraňujte malé chlupáče, kteří jsou uvězněni v ledových kostkách. (3.1MB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky
Frizzle Fraz 4
Frizzle Fraz 4
525 897x
Zombie at the Gates - přijměte identitu krále, z jehož poddaných se staly zombie a vypořádejte se s útoky všech nemrtvých nepřátel. (4.5MB)

Kategorie her: Bojové hry, Bojové hry o přežití
Zombie at the Gates
Zombie at the Gates
96 095x
StrikeForce Kitty - ovládejte čtveřici kočičích bojovníků, jejichž úkolem je zachránit unesenou princeznu.

Kategorie her: Skákačky, Bojové hry, Dobrodružné skákačky, Bojové hry o přežití
StrikeForce Kitty
StrikeForce Kitty
116 940x

doporučujeme

World of Tanks (WoT) - zahrajte si v prostředí druhé světové války nejpoluprárnější týmovou online hru poslední doby! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: 3D hry, Střílečky, Multiplayer hry, 3D střílečky, Tanky, Multiplayer střílečky
World of Tanks
World of Tanks
592 686x
Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Oddechové hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
7 026 402x
Zahrajte si na serveru Superhry.cz nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
8 054 145x
Might and Magic Heroes Online - Superhry.cz všem s radostí přináší legendární herní sérii Heroes of Might and Magic v online verzi zdarma!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Ovládnutí světa, Dobývání pevnosti, Obrana pevnosti
Might and Magic Heroes Online
Might and Magic Heroes Online
361 195x
2 590
To se mi líbí
142 tis.
Superhry.cz se líbí: