Skákačky online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Slimey's Quest

Slimey's Quest je povedená skákačka, ve které budete ovládat zeleného slimáka, se kterým se musíte vždy dostat k červenému tlačítku, které se po každém zmáčknutí přesune někam jinam a na hrací plochu přistanou nové překážky.

Skákačky  |  Dobrodružné skákačky

N/A
430x

V dobrodružné skákačce Mine Trap vás čeká celkem pětadvacet levelů, ve kterých musíte s horníkem překonat všechny překážky a nástrahy, sebrat tři zlaté klíče a pak dojít k výtahu, který vás vyveze do dalšího kola.

N/A
341x

Qubed: New Adventures je logická skákačka, ve které vás čeká celkem dvacet levelů. Ovládejte dvojici kostek, které můžete v případě potřeby spojovat do jedné velké kostky a v každém kole posbírejte všechny hvězdy a poté se dostaňte k dřevěným dveřím, které ...

87%
14 134x

Time Experiment je logická skákačka, ve které vás čeká celkem jednašedesát levelů. Přijměte identitu dlouhovlasého chlapíka, který byl unesen mimozemšťany a nyní se musí dostat pryč z jejich vesmírné základny plné překážek a nástrah. V překonávání překážek ...

83%
2 125x

Ve skákačce Tightrope Theatre vás čeká celkem čtyřiadvacet různě složitých levelů, ve kterých bude vždy vaším úkolem dostat divadelního artistu sedícího na kole se sedátkem na reflektorem označené místo na hrací ploše.

73%
1 062x

V logické skákačce Awesome Ranger přijměte identitu červeného tvora, jehož úkolem je v každém kole dojít k uvězněné víle a s ní se pak vrátit zpět k raketě. Sbírejte zlaté mince, vyhýbejte se nepřátelům a podle potřeby si obracejte obraz herního území.

77%
1 042x

Fractured 3 je v pořadí již třetím a zároveň také posledním pokračováním chytlavé logické skákačky, ve které musíte pomoci mladé dívce a mladému chlapci najít cestu ven z jejich světů, které jsou roztříštěny do desítek malých úlomků.

88%
11 204x

 1  2 3 4 5 6 ..

Skákačky online - Redakce doporučuje

Zombie at the Gates - přijměte identitu krále, z jehož poddaných se staly zombie a vypořádejte se s útoky všech nemrtvých nepřátel. (4.5MB)

Kategorie her: Bojové hry, Bojové hry o přežití
Zombie at the Gates
Zombie at the Gates
94 166x
Super Adventure Pals - procházejte herním světem, vypořádejte se s veškerými nepřáteli a osvoboďte kamenného přítele, který byl zajat. (14.4MB)

Kategorie her: Bojové hry, Skákačky, Dobrodružné skákačky
Super Adventure Pals
Super Adventure Pals
369 537x
Papa Louie 2: When Burgers Attack! - zachraňte zajaté zákazníky a majitele fast foodu ze spárů zmutovaných potravin.

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky, Papas hry
Papa Louie 2: When Burgers Attack!
Papa Louie 2: When Burgers Attack!
645 352x
Coal Express 5 – páté pokračování kultovní online hry, ve které musíte s vlakem převážet náklad do cílové stanice. (4.5MB)

Kategorie her: Závodní hry, Rozvoz přes překážky
Coal Express 5
Coal Express 5
822 600x

doporučujeme

Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Oddechové hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
6 672 244x
Zahrajte si na serveru Superhry.cz nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
7 781 929x
World of Tanks (WoT) - zahrajte si v prostředí druhé světové války nejpoluprárnější týmovou online hru poslední doby! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: 3D hry, Střílečky, Multiplayer hry, 3D střílečky, Tanky, Multiplayer střílečky
World of Tanks
World of Tanks
532 282x
Might and Magic Heroes Online - Superhry.cz všem s radostí přináší legendární herní sérii Heroes of Might and Magic v online verzi zdarma!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Ovládnutí světa, Dobývání pevnosti, Obrana pevnosti
Might and Magic Heroes Online
Might and Magic Heroes Online
322 484x
2 444
To se mi líbí
142 tis.
Superhry.cz se líbí: