Skákačky online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Level Editor 4: Wild West

Level Editor 4: Wild West je v pořadí již čtvrtým pokračováním vynikající logické skákačky, jehož děj se odehrává v prostředí Divokého západu a přináší celkem čtyřicet různě složitých levelů. V každém kole je vaším úkolem dostat panáčka v kovbojském klobouku ke dveří...

Logické hry  |  Skákačky  |  Budování cesty  |  Logické skákačky

78%
1 983x

Potatoman Seeks The Troof je parádní postřehová skákačka se stále více populární pixelovou grafikou. Ve hře budete ovládat bramborového chlapíka, se kterým budete probíhat herním územím a vaším úkolem bude vyhýbat se různým překážkám a nástrahám.

83%
444x

Sweethings Universe je 3D sobrodružná skákačka, ve které je pro vás připraveno celkem devět různě složitých levelů. Procházejte herním územím, vyhýbejte se různým překážkám a snažte se co nejrychleji najít všechny části vědcova experimentu.

80%
946x

Danger Ranger je dobrodružná skákačka, ve které se budete v roli vesmírného strážce pohybovat po hrací ploše, budete skákat na jednotlivé platformy, musíte se vyhýbat nepřátelům a v každém kole bude vaším úkolem posbírat všechny hvězdy.

N/A
718x

Sideomorph je parádní logická skákačka, ve které musíte v roli horníka najít ve světě ukrytém v krychli tři části kouzelného amuletu. V každém kole se pohybujte po hrací ploše, otáčejte podle potřeby herní svět a najděte cestu jak se dostat k truhle s pokla...

77%
11 204x

Fathom je povedená dobrodružná skákačka, ve které se budete v roli tvora s červenou šálou pohybovat po hrací ploše a vaším úkolem bude likvidovat raketomety a dostat se až na konec levelu. Raketomety likvidujte tak, že použijete zpomalení času a vystřelené ...

74%
1 431x

Rainbow Hamster je skákačka, ve které na vás čeká celkem pětadvacet levelů. V každém kole bude vaším úkolem vytvářet pro skákajícího křečka plošiny z pružné gumy tak, aby vyskákal až na most na konci levelu. Během skákání se navíc snažte posbírat co nejvíce...

70%
2 016x

 1  2 3 4 5 6 ..

Skákačky online - Redakce doporučuje

Papa Louie 3: When Sundaes Attack! - vydejte se na dobrodružnou cestu za záchranou Papa Louie a zákazníků jeho restaurace ze spárů zmrzlinových pohárů. (11.5MB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky, Papas hry
Papa Louie 3: When Sundaes Attack!
Papa Louie 3: When Sundaes Attack!
188 757x
Daily Life 2 - žijte životem mladého člověka, harmonicky rozvíjejte své schopnosti a nezapomínejte na zábavu. (3.8MB)

Kategorie her: Strategie, Simulace životních situací
Daily Life 2
Daily Life 2
102 101x
The Forest Temple 3 – proveďte pár tvořený vodní slečnou a ohnivým jinochem všemi nástrahami herního světa. (1.8MB)

Kategorie her: Skákačky, Logické skákačky
Oheň a voda 3
Oheň a voda 3
5 180 688x
Frizzle Fraz – proskákejte všemi pětadvaceti koly, posbírejte veškeré klíče a vyhněte se nepřátelským čertům a rybám. (854.6KB)

Kategorie her: Skákačky, Dobrodružné skákačky
Frizzle Fraz
Frizzle Fraz
4 539 171x

doporučujeme

World of Tanks (WoT) - zahrajte si v prostředí druhé světové války nejpoluprárnější týmovou online hru poslední doby! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: 3D hry, Střílečky, Multiplayer hry, 3D střílečky, Tanky, Multiplayer střílečky
World of Tanks
World of Tanks
736 263x
Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se ve hře Goodgame Big Farm vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Multiplayer hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
7 673 945x
Goodgame Empire - aktuální herní událost: Goodgame Empire - Trnový král. Zahrajte si nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Multiplayer hry, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
8 603 708x
Drakensang Online - staňte se v této bojové strategii s propracovanou grafikou jedním z nejobávanějších hrdinů a rozdejte si to se skutečnými soupeři!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Multiplayer hry, Ovládnutí světa, Bojové hry o přežití
Drakensang Online
Drakensang Online
68 190x
2 933
To se mi líbí
136 tis.
Superhry.cz se líbí: