Skákačky online - Superhry.cz

Superhry.cz » Zobrazit: Filtr:
Super Adventure Pals: Battle Arena

Super Adventure Pals: Battle Arena je parádní bojová skákačka, ve které si můžete zahrát kampaň nebo si vytvořit svou vlastní hru. Pohybujte se s vaším hrdinou po hrací ploše a snažte se vaše soupeře odpálit mimo hrací plochu.

Red Ball 5

Red Ball 5 je dlouho očekávaný pátý díl vynikající dobrodružné skákačky, ve které je pro vás připraveno celkem třicet různě náročných levelů. V každém kole se s červeným míčkem pohybujte po hrací ploše, překonejte všechny překážky, snažt...

před 1 dnemRainbow Castle221x100%
Rainbow Castle

Rainbow Castle je zajímavá skákačka, ve které musíte v roli okřídlené bojovnice jménem Shena bojovat s démony, kteří útočí na Duhový hrad. Pohybujte se po plošinách vzhůru, likvidujte démony a snažte se dostat až na vrchol.

před 2 dnyCowboy and Cowgirl: At Wild West328x86%
Cowboy and Cowgirl: At Wild West

Cowboy and Cowgirl: At Wild West je parádní dobrodružná skákačka, ve které je pro vás připraveno celkem osmnáct různě složitých levelů. V každém kole musíte dostat kovbojku a kovboje ke dveřím do salonu. Navíc se vždy snažte sebrat tři z...

před 6 dnyQuad Maze Lite1 309x85%
Quad Maze Lite

Quad Maze Lite je vynikající skákačka, ve které se můžete těšit na celkem sedmadvacet různě složitých levelů. V každém kole budete ovládat bílou kostku a vaším úkolem bude překonat s ní všechny překážky a dostat se s ní až do cíle.

před 6 dnyCreep Craft 23 404x82%
Creep Craft 2

Creep Craft 2 je demoverze skvělé dobrodružné skákačky, ve které budete ovládat zeleného tvora, se kterým se budete pohybovat po hrací ploše. Procházejte herní území, zabíjejte nepřátele a sbírejte užitečné předměty.

před 5 dnyBomb the Pirate Pigs2 834x73%
Bomb the Pirate Pigs

Bomb the Pirate Pigs je parádní skákačka, ve které je pro vás připraveno celkem jednadvacet různě složitých levelů. V každém kole bude vaším kolem pomocí různých druhů bomb zlikvidovat všechny prasečí piráty na hrací ploše.

Skákačky online - redakce doporučuje

Vex 3Vex 3
481 750x

Oheň a voda 3Oheň a voda 3
5 382 498x

Cactus McCoyCactus McCoy
1 328 191x

Doporučené hry

Goodgame Big FarmGoodgame Big Farm
8 710 831x

World of TanksWorld of Tanks
908 060x

Goodgame EmpireGoodgame Empire
9 458 949x

Hero ZeroHero Zero
278 776x

Skákačky - 659 her - celkové hodnocení 85% - poslední aktualizace 25.11.2015
PŘIHLÁŠENÍ
Uživatel:
Heslo:
Login

Obnovení hesla Nová registrace
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se můžete také pomocí vašeho Facebook účtu

Facebook Login