Závodní hry online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Cruisin 2

Cruisin 2 je parádní závodní flashovka, ve které se můžete těšit na celkem osm různých závodních tratí. Vyberte si jedno ze čtyř závodních aut a pokuste se s ním ve všech závodech dojet do cíle na prvním místě. Za získané peníze si nakupujte vylepšení pro váš vůz.

Závodní hry  |  3D závody

92%
2 369x

Block Town Parking je závodní flashovka, ve které je pr vás připraveno celkem patnáct levelů rozdělených do třech obtížností. V každém kole bude vaším úkolem zaparkovat ve městě z Lega pokud možno bez nabourání na vyznačeném místě.

71%
1 161x

The Mega Parking Blocks je vynikající závodní flashovka, která určitě potěší grafikou s populárního Minecraftu. Ve hře je pro vás připraveno celkem čtyřiadvacet různě složitých levelů. V každém kole projíždějte s autem po hrací ploše, posbírejte všechny hvě...

80%
9 375x

The Final Stand je skvělá závodní flashovka, ve které se můžete těšit na celkem osm levelů. V každém kole budete řídit policejní auto a vaším úkolem bude dostihnout a zlikvidovat předepsaný počet ujíždějících zločinců.

83%
996x

Boat Racer je povedená závodní flashovka, která nabízí celkem čtyři herní módy. Vyberte si jeden z nich a pokuste se vždy s vaším člunem předjet všechny soupeře a snažte se dojet do cíle jako první.

88%
845x

V závodní flashovce Taxi Parking Mania se můžete těšit na celkem osm levelů. V každém kole budete jezdit s taxíkem po městě a převážet pasažéry na požadovaná místa. Následujte černou šipku a při jízdě dávejte pozor na bourání.

87%
3 503x

Dirt Bike Masters je závodní flashovka, ve které je pro vás připraveno celkem deset různě náročných levelů. V každém kole bude vaším úkolem projet na motorce co nejrychleji celou závodní dráhu s členitým terénem a bez pádu dojet až do cíle.

85%
1 566x

 1  2 3 4 5 6 ..

Závodní hry | Online hry - Redakce doporučuje

Happy Wheels - ovládejte vaše vozítko, pokuste se překonat terénní nerovnosti a dostaňte se ve hře Happy Wheels do cíle. (3.7MB)

Kategorie her: Brutální hry, Závodní hry, Létající kola
Happy Wheels
Happy Wheels
1 067 686x
Audi TT RS Drift - projíždějte s nadupaným Audi TT RS skladištěm s kontajnery a předvádějte co nejlepší drifty. (22.8MB)

Kategorie her: 3D hry, Závodní hry, Unity 3D, 3D závody, Autoškola
Audi TT RS Drift
Audi TT RS Drift
373 085x
Super Drift 2 - usedněte za volant nadupaného sporťáku, projíždějte závodní trať a přitom dělejte parádní drifty. (8.1MB)

Kategorie her: 3D hry, Závodní hry, 3D závody, Rally hry
Super Drift 2
Super Drift 2
616 636x
3D American Truck - staňte se řidičem nákladního vozu a rozvážejte stavební materiál na určená místa. (31MB)

Kategorie her: 3D hry, Závodní hry, Unity 3D, 3D závody, Rozvoz přes překážky
3D American Truck
3D American Truck
473 744x

doporučujeme

Goodgame Empire - aktuální herní událost: Goodgame Empire - Trnový král. Zahrajte si nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Multiplayer hry, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
8 930 917x
4Sotry - zúčastněte se bojové strategie 4Story, vyberte si jednu ze tří ras a ovládněte herní svět! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: Bojové hry, Strategie, Bojové hry o přežití, Ovládnutí světa
4Story
4Story
150 289x
Drakensang Online - staňte se v této bojové strategii s propracovanou grafikou jedním z nejobávanějších hrdinů a rozdejte si to se skutečnými soupeři!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Multiplayer hry, Ovládnutí světa, Bojové hry o přežití
Drakensang Online
Drakensang Online
109 752x
Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se ve hře Goodgame Big Farm vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Multiplayer hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
8 081 905x
3 016
To se mi líbí
136 tis.
Superhry.cz se líbí: