Logické hry online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Old Woman Marry Prince

Old Woman Marry Prince je logická flashovka, ve které na vás čeká celkem patnáct levelů. V každém kole bude vaším úkolem sebrat se stařenkou tři elixíry mládí, které z ní udělají mladou dívku, do které se princ zamiluje. Pohybujte s objekty na hrací ploše tak, aby st...

Logické hry  |  Budování cesty

N/A
136x

Mario Spin World je logická flashovka, ve které na vás čeká celkem dvacet různě složitých levelů. V každém kole bude vaším úkolem otáčet herní území plné překážek a nástrah tak, aby se Mario vždy bezpečně dostal ke dveřím do dalšího kola.

N/A
487x

V povedené 3D adventuře Be a Man přijměte identitu tajného agenta CIA, jehož úkolem je zjistit informace o výrobě ničivé zbraně. Najděte v každé misi způsob, jak se dostat k potřebným informacím. Dávejte pozor na hladinu vašeho adrenalinu, pokud klesne na n...

N/A
539x

Luke Deluxe je povedená adventura, ve které bude vaším úkolem pomoci bohatému mladíkovi jménem Duke najít způsob, jak se vyhnout svatbě, kterou si zákeřně naplánovala vypočítavá žena jménem Alexis společně s jejím synem Damianem.

77%
4 752x

V logické hře Love Match je pro vás připraveno celkem pětadvacet levelů. V každém kole bude vaším úkolem spojovat minimálně trojice stejných objektů a tím je odstraňovat pryč z hrací plochy. Pro dokončení levelu musíte posbírat předepsaný počet určitých pře...

92%
3 048x

V logické flashovce Illusion of Space je pro vás připraveno celkem třicet různě složitých levelů. V každém kole bude vaším úkolem nakreslit dráhu pro raketu tak, aby se vyhnula všem překážkám, sebrala tři hvězdy a dostala se cílové destinace. Po nakreslení ...

90%
599x

Magic Carrot 3 je v pořadí již třetím pokračováním logické flashovky, které přináší celkem devětadvacet zbrusu nových levelů. Tentokrát bude vaším úkolem pomoci dvěma králíkům posbírat všechny magické mrkve, díky kterým se budou moci vrátit zpět domů z mimo...

85%
1 294x

 1  2 3 4 5 6 ..

Logické hry online - Redakce doporučuje

Infiltrating the Airship - postarejte se o to, aby se Henry dostal na vzducholoď a pomohl tak policii dopadnout zločince. (28.4MB)

Kategorie her: Logické hry, Srandičky, Hledání správné cesty, Audiovizuální srandičky
Infiltrating the Airship
Infiltrating the Airship
573 596x
Lisa Simpsonová v nesnázích - vydejte se na záchrannou misi a pokuste se osvobodit své příbuzné. (4.4MB)

Kategorie her: Logické hry, Adventury, Celebrity v nesnázích, Simpsonovi
Lisa Simpsonová v nesnázích
Lisa Simpsonová v nesnázích
672 676x
Shape Puzzles Pro - skládejte co nejrychleji z různě tvarovaných kousků puzzlí celkové obrázky. (8.3MB)

Kategorie her: Logické hry, Hledání kombinace, Puzzle
Shape Puzzles Pro
Shape Puzzles Pro
149 179x
Snail Bob 6: Winter Story - pomozte šnekovi Bobovi zachránit šnečího Santa Clause, kterého zajal a uvěznil zelený mutant. (9.5MB)

Kategorie her: Logické hry, Budování cesty, Hledání správné cesty
Snail Bob 6: Winter Story
Snail Bob 6: Winter Story
532 839x

doporučujeme

Goodgame Empire - aktuální herní událost: Goodgame Empire - Trnový král. Zahrajte si nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
8 364 149x
World of Tanks (WoT) - zahrajte si v prostředí druhé světové války nejpoluprárnější týmovou online hru poslední doby! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: 3D hry, Střílečky, Multiplayer hry, 3D střílečky, Tanky, Multiplayer střílečky
World of Tanks
World of Tanks
662 265x
Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se ve hře Goodgame Big Farm vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Oddechové hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
7 391 514x
Drakensang Online - staňte se v této bojové strategii s propracovanou grafikou jedním z nejobávanějších hrdinů a rozdejte si to se skutečnými soupeři!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Ovládnutí světa, Bojové hry o přežití
Drakensang Online
Drakensang Online
37 714x
2 877
To se mi líbí
136 tis.
Superhry.cz se líbí: