Logické hry online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Tortuga Siege

Tortuga Siege je skvělá logická flashovka, ve které je pro vás připraveno celkem čtyřiadvacet různě složitých levelů. V každém kole bude vaším úkolem umístit dostupné objekty na hrací plochu tak, aby byli malí piráti dokonale chráněni před letícími meči od nepřátelsk...

Logické hry  |  Budování cesty

64%
836x

Delve je zajímavě zpracovaná logická flashovka, ve které bude v každém kole vaším úkolem najít na hrací ploše požadovaný objekt, který je vždy dobře ukrytý mezi různými věcmi na hrací ploše.

N/A
163x

Cquence je chytlavá logická flashovka, ve které bude v každém kole vaším úkolem označovat postupně čísly bílá políčka na hrací ploše tak, abyste se dostali až k číslici s fialovým políčkem.

N/A
131x

Dust Experiment 2 je chytlavá 3D logická hra, ve které je pro vás připraveno celkem třicet různě složitých levelů. V každém kole bude vaším úkolem kreslit na hrací plochu bílé čáry tak, aby se sto padajících kuliček dostalo do cílového objektu.

80%
896x

Sleepy Grandpa je skvělá logická flashovka, ve které se můžete těšit na celkem dvacet různě náročných levelů. V každém kole bude vaším úkolem umístit na hrací plochu dostupné předměty tak, aby se probudili všichni spící dědečkové.

83%
957x

Hungry Grew 3 je zajímavá logická flashovka, ve které je pro vás připraveno celkem dvacet různě složitých levelů. V každém kole bude vaším úkolem nakreslit dráhu pro kulatý bonbón tak, aby sebral tři hvězdy a dostal se do pusy mlsného tlouštíka.

N/A
381x

Glow Path je parádní logická flashovka, ve které se můžete těšit na celkem sto různě složitých levelů, které dokonale zavaří vaše mozkové závity. V každém kole bude vaším úkolem posouvat šedivé trubky na hrací ploše tak, aby barevná energie spojila dva malé...

N/A
714x

 1  2 3 4 5 6 ..

Logické hry online - Redakce doporučuje

Quiz Epic: Flag Trivia - další díl populární kvízové hry, kde budete hádat vlajky států z celého světa.

Kategorie her: Logické hry, Kvízové hry
Quiz Epic: Flag Trivia
Quiz Epic: Flag Trivia
120 871x
Home Sheep Home 2: Lost Underground - pomozte třem sympatickým ovečkám překonat všechny nástrahy herního světa. (11.3MB)

Kategorie her: Logické hry, Postřehové hry, Hledání správné cesty
Home Sheep Home 2: Lost Underground
Home Sheep Home 2: Lost Underground
1 238 857x
Snail Bob 6: Winter Story - pomozte šnekovi Bobovi zachránit šnečího Santa Clause, kterého zajal a uvěznil zelený mutant. (9.5MB)

Kategorie her: Logické hry, Budování cesty, Hledání správné cesty
Snail Bob 6: Winter Story
Snail Bob 6: Winter Story
556 103x
Infiltrating the Airship - postarejte se o to, aby se Henry dostal na vzducholoď a pomohl tak policii dopadnout zločince. (28.4MB)

Kategorie her: Logické hry, Srandičky, Hledání správné cesty, Audiovizuální srandičky
Infiltrating the Airship
Infiltrating the Airship
630 955x

doporučujeme

Goodgame Empire - aktuální herní událost: Goodgame Empire - Trnový král. Zahrajte si nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Multiplayer hry, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
9 081 402x
4Sotry - zúčastněte se bojové strategie 4Story, vyberte si jednu ze tří ras a ovládněte herní svět! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: Bojové hry, Strategie, Bojové hry o přežití, Ovládnutí světa
4Story
4Story
231 847x
Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se ve hře Goodgame Big Farm vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Multiplayer hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
8 264 743x
Drakensang Online - staňte se v této bojové strategii s propracovanou grafikou jedním z nejobávanějších hrdinů a rozdejte si to se skutečnými soupeři!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Multiplayer hry, Ovládnutí světa, Bojové hry o přežití
Drakensang Online
Drakensang Online
124 589x
3 053
To se mi líbí
136 tis.
Superhry.cz se líbí: