Sportovní hry online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Penalty Fever 3D: Brazil

Penalty Fever 3D: Brazil je druhým dílem skvělé sportovní flashovky, který je tentokrát věnován fotbalové lize v Brazílii. Vyberte si jeden ze dvaatřiceti týmů a pokuste se s ním v penaltových rozstřelech získat titul. Ve hře budete penalty jak zahrávat, tak i chytat...

Sportovní hry  |  Fotbal

75%
9 082x

Mini Golf Woodland Retreat je 3D sportovní hra, ve které si zahrajete populární mini golf na deseti jamkovém hřišti, přičemž v každém kole budete muset dostat míček do jamky přes řadu překážek a nástrah. Pokuste se projít všechny levely s co největším počte...

90%
4 519x

Penalty Shooters je sportovní hra, ve které si z osmy nabízených zemí vyberete váš oblíbený fotbalový klub, se kterým se pak budete snažit získat titul v zápasech, kde se kopou pokutové kopy. Ve hře budete ovládat jak vašeho brankáře, tak penaltového exekut...

84%
130 219x

Letošní Copa America nebo-li Mistrovství Jižní Ameriky ve fotbale je v plném proudu a již zítra se odehrají první čtvrtfinálová utkání. Vyberte si jeden z dvanácti národních týmů a pokuste se s ním projít ze skupiny až do finále a tam zvítězit. V jednotlivý...

77%
12 901x

Dlouho očekávané finále letošního ročníku Ligy Mistrů mezi Juventusem a Barcelonou se odehraje za dva dny, ale vy si ho můžete s předstihem zahrát již dnes! Vyberte si jeden z týmů, za který nastupují v dresu Juventusu Andrea Pirlo, Álvaro Morata, Carlos Té...

81%
59 379x

Master Tournament je sportovní hra, ve které bude vaším úkolem pokusit se vyhrát turnaje v kulečníku ve čtyřech světových metropolích, kterými jsou Paříž, Moskva, Londýn a New York. V každém turnaji budete muset porazit celkem tři soupeře.

83%
8 427x

Techno Golf je sportovní flashovka, ve které na vás čeká celkem dvacet různě složitých levelů. V každém kole musíte v roli robota golfisty dostat kovové koule do všech jamek na hrací ploše a navíc se pokusit sebrat tři zlaté hvězdy.

79%
2 627x

 1  2 3 4 5 6 ..

Sportovní hry online - Redakce doporučuje

Mistrovství Evropy ve fotbale nechá každého zavzpomínat na famózní vystoupení fotbalové reprezentace v sezóně 2004. (328.4KB)

Kategorie her: Sportovní hry, Fotbal
Mistrovství Evropy
Mistrovství Evropy
8 916 949x
Football Champions 2015 - vyberte si jednoho z osmi elitních fotbalových útočníků a nastřílejte během jedné minuty co nejvíce gólů. (6MB)

Kategorie her: Sportovní hry, Fotbal
Football Champions 2015
Football Champions 2015
196 270x
Sport Heads Football 2014 - vyberte si váš oblíbený tým z Premier League a doveďte ho k mistrovskému titulu.

Kategorie her: Sportovní hry, Hry pro dva, Fotbal
Sport Heads Football 2014
Sport Heads Football 2014
481 724x
New Star Soccer - prověřte si vaše fotbalové dovednosti v několika disciplínách. (5.4MB)

Kategorie her: Sportovní hry, Fotbal
New Star Soccer
New Star Soccer
131 637x

doporučujeme

Goodgame Empire - aktuální herní událost: Goodgame Empire - Trnový král. Zahrajte si nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Multiplayer hry, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
8 794 664x
World of Tanks (WoT) - zahrajte si v prostředí druhé světové války nejpoluprárnější týmovou online hru poslední doby! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: 3D hry, Střílečky, Multiplayer hry, 3D střílečky, Tanky, Multiplayer střílečky
World of Tanks
World of Tanks
791 092x
Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se ve hře Goodgame Big Farm vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Multiplayer hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
7 911 706x
Drakensang Online - staňte se v této bojové strategii s propracovanou grafikou jedním z nejobávanějších hrdinů a rozdejte si to se skutečnými soupeři!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Multiplayer hry, Ovládnutí světa, Bojové hry o přežití
Drakensang Online
Drakensang Online
92 446x
2 983
To se mi líbí
136 tis.
Superhry.cz se líbí: