Střílečky online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Galactians 2

Galactians 2 je povedená letecká střílečka, ve které se budete s malou stíhačkou pohybovat po hrací ploše a v každém kole bude vaším úkolem sestřelit všechny barevné mimozemšťany. Sbírejte padající bonusy ze zabitých mimozemšťanů, které vám přinesu řadu vylepšení.

Střílečky  |  Letecké střílečky  |  Střelba na pohyblivý cíl

N/A
81x

Ghost Team Shooter je parádní 3D střílečka, ve které se budete pohybovat v údolí, kde se nachází ruiny starověkého antického města a vaším úkolem bude zabíjet nepřátele a pokusit se zůstat co nejdéle na živu. K dispozici máte tři zbraně, které si můžete lib...

91%
6 997x

Trigger Runners je vynikající retro střílečka s pixelovou grafikou, která se poslední dobou těší stále větší oblibě jak u hráčů, tak i u výrobců flashových her. Probíhejte s neohroženým pistolníkem herním územím, zabíjejte nepřátele, přeskakujte překážky a ...

84%
5 383x

Gungeon je skvělá 3D hororvá střílečka, ve které budete se zbraní v ruce procházet tajemným podzemím, které je plné krvelačných monster. Procházejte herním územím, zabíjejte různá monstra a snažte se zůstat co nejdéle na živu.

81%
2 777x

Ultimate Rebel: Star Wars Lego je báječná 3D střílečka, ve které si vytvoříte vlastního pilota pro letadlo z Lega, se kterým budete na celkem sedmi různých planetách bojovat s nepřáteli. Zlikvidujte v každém kole všechny nepřátele, najděte klíč a dostaňte s...

93%
4 974x

Lego: The Avengers je povedená letecká střílečka, ve které budete pilotovat stíhačku z Lega, se kterou budete prolétávat nad městem a vaším úkolem bude sestřelovat nepřátelské letouny.

82%
1 298x

Zombie Killer je parádní střílečka, ve které na vás čeká celkem třicet levelů. Každé ze šesti kol obsahuje pět různých střeleckých disciplín - přesnost, střelba na cíl podle barvy, střelba ve správném pořadí, střelba s odrazem a střelba na zombíky. Snažte s...

85%
7 187x

 1  2 3 4 5 6 ..

Střílečky online - Redakce doporučuje

Tank Trouble - skvělá střílečka s tanky, kterou mohou hrát najednou až tři hráči u jednoho počítače.

Kategorie her: Střílečky, Hry pro dva, Přestřelky o přežití, Tanky
Tank Trouble
Tank Trouble
877 859x
Intrusion 2 - staňte se elitním vojákem, procházejte nepřátelským územím a likvidujte protivníky. (18.2MB)

Kategorie her: Střílečky, Přestřelky o přežití, Vojenští hrdinové
Intrusion 2
Intrusion 2
745 816x
Commando 3 - jste vysazeni v nepřátelském území a vaším úkolem je projít celé herní území a pozabíjet všechny nepřátelské vojáky.

Kategorie her: Střílečky, Vojenští hrdinové
Comando 3
Comando 3
35 103x
Strike Force Heroes - podaří se vám zachránit život nebojácného vědce, který se snaží prostřílet na svobodu? (17.8MB)

Kategorie her: Střílečky, Přestřelky o přežití
Strike Force Heroes
Strike Force Heroes
2 700 592x

doporučujeme

Drakensang Online - staňte se v této bojové strategii s propracovanou grafikou jedním z nejobávanějších hrdinů a rozdejte si to se skutečnými soupeři!

Kategorie her: Strategie, Bojové hry, Multiplayer hry, Ovládnutí světa, Bojové hry o přežití
Drakensang Online
Drakensang Online
66 325x
Goodgame Big Farm - starejte se o chod zemědělského hospodářství a pokuste se ve hře Goodgame Big Farm vybudovat prosperující farmu.

Kategorie her: Strategie, Hry pro dívky, Multiplayer hry, Goodgame hry, Virtuální zaměstnání, Farmářské hry
Goodgame Big Farm
Goodgame Big Farm
7 651 150x
Goodgame Empire - aktuální herní událost: Goodgame Empire - Trnový král. Zahrajte si nejlépe hodnocenou MMO hru všech dob Goodgame Empire na celou obrazovku (fullscreen) nebo v okně.

Kategorie her: Oddechové hry, Strategie, Multiplayer hry, Goodgame hry, Ovládnutí světa
Goodgame Empire
Goodgame Empire
8 582 980x
World of Tanks (WoT) - zahrajte si v prostředí druhé světové války nejpoluprárnější týmovou online hru poslední doby! (Hra vyžaduje stažení)

Kategorie her: 3D hry, Střílečky, Multiplayer hry, 3D střílečky, Tanky, Multiplayer střílečky
World of Tanks
World of Tanks
732 612x
2 929
To se mi líbí
136 tis.
Superhry.cz se líbí: