Střílečky online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Future Ops Online MMO FPS

Future Ops Online MMO FPS je vynikající 3D FPS multiplayerová střílečka, ve které si můžete zahrát buď společně, nebo proti hráčům z celého světa. Vyberte si volný herní server, nebo si vytvořte svůj vlastní a pak už se pusťte do boje.

3D hry  |  Střílečky  |  Unity 3D  |  3D střílečky

64%
1 417x

Ratz Instagib je luxusní 3D multiplayerová střílečka, ve které se budete v roli mimozemšťana pohybovat po vagónu vlaku a vaším úkolem bude zlikvidovat co nejvíce protivníků pomocí střelby z laserové zbraně.

36%
409x

Critical Mass je makabrózní 3D střílečka, ve které se budete s panáčkem pohybovat po hrací ploše a vaším úkolem bude zabít co nejvíce nepřátel, kteří se na vás budou řítit doslova ze všech stran a také zůstat co nejdéle na živu. Střílejte ze samopalu nebo v...

86%
5 962x

Lego Hero Factory Brain Attack je parádní 3D střílečka, ve které budete v roli Lego bojovníka bojovat proti různým druhům nepřátel. Na začátku hry si vyberte svého parťáka, který vám bude v boji pomáhat. Za nasbírané krystaly si nakupujte a vylepšujte zbraně.

86%
3 393x

V báječné střílečce Zombies Ate My Motherland budete v roli vousatého chlapíka bránit vaše rodné místo před útoky krvelačných zombíků. V každém kole musíte zůstat na živu po určitý časový limit a pak se můžete vrátit do vašeho domku, kde si za nasbírané hvě...

88%
4 926x

Army of the Damned je vynikající 3D FPS střílečka, ve které se budete v roli osamoceného vojáka pohybovat v objektu vojenské základny a vaším úkolem bude likvidovat jednotlivé vlny zombíků a přitom zůstat co nejdéle na živu.

75%
11 499x

Planet Escape je parádní střílečka, ve které musíte v roli kosmonauta opravit vaši poškozenou raketu a odletět z planety, která je plná útočících mimozemšťanů, kteří vás chtějí zneškodnit.

83%
1 302x

 1  2 3 4 5 6 7 8 ..
2 235
To se mi líbí
135 tis.
Superhry.cz se líbí: