Střílečky online - Superhry.cz

 

Superhry.cz »

Fastback

V parádní 3D střílečce Fastback se vrátíte v čase do tajné laboratoře, kde musíte zlikvidovat všechny nepřátele, na které narazíte. Hra je velice složitá, protože záleží především na vaší rychlosti.

3D hry  |  Střílečky  |  Unity 3D  |  Přestřelky o přežití

79%
1 494x

Crusher Space je úžasná 3D multiplayerová střílečka, jejíž děj se odehrává na vesmírné stanici uprostřed galaxie. Pohybujte se po hrací ploše, sbírejte zbraně a likvidujte vaše soupeře.

79%
3 126x

Bowmaster Target Range je povedená 3D hra, ve které bude vaším úkolem střílet z luku na terče rozmístěné po krajině. Střílejte na různě vzdálené terče a pokuste se nahrát co nejvíce bodů.

76%
2 150x

Gears Of Ender je luxusní 3D multiplayerová a futuristická střílečka, ve které bude vaším úkolem plnit různé úkoly a přitom likvidovat ostatní hráče z celého světa.

88%
2 126x

V luxusní 3D střílečce Zombix máte jediný úkol, který spočívá v tom, že musíte zabíjet desítky krvelačných zombíků a zůstat na živu co nejdéle. Procházejte se po hrací ploše a masakrujte zombíky různými zbraněmi. Zbraně si můžete libovolně a jednoduše měn...

87%
59 432x

V luxusní střílečce "Tank Travel" budete ovládat malý tank a v každém kole bude vaším úkolem dostat se sním až k exitu. Projíždějte po herním poli a likvidujte nepřátelské roboty. Za získané peníze si nakupujte užitečné upgrady. Pro odemknutí tří bonusových...

86%
22 867x

Boss 101 je skvělá střílečka, ve které budete muset zabít desítky bossů, kteří se vám vždy sami vygenerují před začátkem každého levelu. Pokuste se všechny tyto kreatury a monstra zabít. Za získané peníze si nakupujte upgrady a další vylepšení.

78%
2 898x

 1  2 3 4 5 6 7 8 ..
2 058
To se mi líbí
130 tis.
Superhry.cz se líbí: