TATO HRA JE DŮVOD, PROČ VÁS SOUSED
JIŽ 7 DNÍ NEVYTÁHL PATY Z DOMU!

 

Věděl jsi, že tuto válečnou hru s tanky, která je v češtině, hraje po celém světě více než 180.000 milionů lidí? To je 18-krát více, než má celá Česká republika obyvatel!

 

Zabíjíš každý den dlouhé hodiny sezením u počítače? Trávíš dny a noci nekonečným skrolováním na Facebooku a Instagramu nebo neustálým čtením článků na zpravodajských serverech pořád dokola? Možná si i otevřeš Youtube a necháš se strhnout k několikahodinovému sledování videí o ničem!

 

Tato činnost Ti kromě toho, že zaplácneš čas, nepřinese vůbec nic. Neprožiješ u toho ani jednu jedinou pozitivní nebo vypjatou emoci. Nikoho tím neporazíš, nenavážeš žádné nové kontakty a ani tím nic nedokážeš.

 

Naštěstí pro Tebe se můžeš této otravné rutiny rychle zbavit! Staň se členem týmové hry World of Tanks a zahraj si emocemi nabitou profesionální počítačovou hru s tanky s ostatními hráči z Česka i ze zahraničí.

 

Hra byla poprvé vydána v 12. 8. 2010, brzy tedy bude na trhu již 10 let a za tu dobu prošla několika razantními vylepšeními až do dnešní podoby, kdy se jedná o jednu z nejpropracovanějších her vůbec. Důkazem je více než 180.000.000 aktivních hráčů z celého světa! Vývojářem je mezinárodní firma Wargaming Public Co Ltd, která má v současné době 16 poboček.

 

Máš obavy, kolik Tě stažení jedné z nejdůmyslnějších válečných počítačových her současnosti, na které pracovaly stovky profesionálních vývojářů téměř 10 roků, bude stát korun?

 

ZHLUBOKA SE NADECHNI

 

! HRA JE TOTIŽ ÚPLNĚ ZDARMA !

 

Ano skutečně je tomu tak! Za stažení hry World of Tanks nezaplatíš ani jednu jedinou korunu! Nikdo po Tobě nebude chtít číslo kreditní karty ani odeslání jediné placené SMS!

 

Jsi připraven vstoupit do světa World of Tanks?

HRAJ ZDARMA

 

 

P.S.: DÁVEJ POZOR, ABYS TO NEPŘEPÍSKL! Mohl bys dopadnout jako Tvůj soused, který už kvůli tomu nevytáhl delší dobu paty z domu!

 

 

© 2004 - 2020 Superhry.cz ® - Online hry zdarma
PŘIHLÁŠENÍ
Uživatel:
Heslo:
Login

Obnovení hesla Nová registrace
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se můžete také pomocí vašeho Facebook účtu

Facebook Login