TADY JE PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ TOHO, JAK KONEČNĚ MŮŽES VYDĚLAT PENÍZE HRANÍM POČÍTAČOVÝCH ONLINE HER!


Věděl jsi, že se v této počítačové hře pořádají pravidelné turnaje, ve kterých může každý hráč vyhrát i několik set tisíc korun? Na konci roku 2017 se konal celosvětový turnaj, při kterém se rozdělovala mezi nejúspěšnější týmy astronomická částka ve výši 300.000 USD, to je více než 7.000.000,- Kč za hraní počítačové hry! V nedávném menším evropském turnaji, který se konal 31. května 2020 vyhrál vítězný tým kromě nového počítačového vybavení bonus 3.000 EUR, tedy bez mála 80.000,- Kč.


Vítězný tým Tornado Energy, který si na turnaji WoT Finals rozdělil výhru 150.000 USD!


Zabíjíš každý den dlouhé hodiny sezením u počítače? Trávíš dny a noci nekonečným skrolováním na Facebooku a Instagramu nebo neustálým čtením článků na zpravodajských serverech pořád dokola? Možná si i otevřeš Youtube a necháš se strhnout k několikahodinovému sledování videí o ničem!


Tato činnost Ti kromě toho, že zaplácneš čas, nepřinese vůbec nic. Neprožiješ u toho ani jednu jedinou pozitivní nebo vypjatou emoci. Nikoho tím neporazíš, nenavážeš žádné nové kontakty a ani tím nic nedokážeš a už vůbec Ti to nikdy nevydělá žádný peníze!

Naštěstí pro Tebe se můžeš této otravné rutiny rychle zbavit a přetavit ji v něco prospěšného! Staň se členem týmové hry World of Tanks a zahraj si emocemi nabitou profesionální počítačovou hru s tanky s ostatními hráči z Česka i ze zahraničí.


Hra byla poprvé vydána v 12. 8. 2010, brzy tedy bude na trhu již 10 let a za tu dobu prošla několika razantními vylepšeními až do dnešní podoby, kdy se jedná o jednu z nejpropracovanějších her vůbec. Důkazem je více než 180.000.000 aktivních hráčů z celého světa! Vývojářem je mezinárodní firma Wargaming Public Co Ltd, která má v současné době 16 poboček.


Máš obavy, kolik Tě stažení jedné z nejdůmyslnějších válečných počítačových her současnosti, na které pracovaly stovky profesionálních vývojářů téměř 10 roků, bude stát korun?


ZHLUBOKA SE NADECHNI


! HRA JE TOTIŽ ÚPLNĚ ZDARMA !


Ano skutečně je tomu tak! Za stažení hry World of Tanks nezaplatíš ani jednu jedinou korunu! Nikdo po Tobě nebude chtít číslo kreditní karty ani odeslání jediné placené SMS!


Jsi připraven vstoupit do světa World of Tanks?

HRAJ ZDARMA

 


P.S.: DÁVEJ POZOR, ABYS TO NEPŘEPÍSKL! Hra je vysoce návyková, proto je nezbytné, aby sis dával od hraní pravidelné přestávky!© 2004 - 2020 Superhry.cz ® - Online hry zdarma
PŘIHLÁŠENÍ
Uživatel:
Heslo:
Login

Obnovení hesla Nová registrace
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se můžete také pomocí vašeho Facebook účtu

Facebook Login